Aile Eğlence Merkezleri Tasarımı

DAİMA PRESTİJLİ PROJELER

2008 yılından itibaren elektronik eğlence sektöründe çalışmalar yapan profesyonellerce kurulan Jomsan Elektronik, 6 Ocak 2014 yılından itibaren elektronik eğlence sistemleri ve aile eğlence merkezleri alanlarında şirketleşerek faaliyetlerine başlamıştır.

Bugüne kadar Türkiye ve 12'nin üzerinde ülkede birbirinden prestijli projelere imza attık.

Elektronik ve mekanik makinelerin ithalatının yanı sıra; sektörün ihtiyaç duyduğu ödeme sistemleri, çocuklara yönelik eğitici ve eğlendirici ekipmanların imalatı, elektronik geçiş sistemleri, akıllı turnikelerin imalatı, eğlence merkezi ekipmanlarında kullanılan yedek parça, teknik servis hizmeti ve sarf malzemelerini temin edilmesine yönelik faaliyetlerimiz ile gerek Türkiye’de gerekse uluslararası pazarlarda adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

KAZANÇLI ELİT PROJELER

Sahip olduğumuz teknik ve mesleki bilgi birikimimizle

sektörümüze yatırım yapmak isteyen yatırımcıları, sunduğumuz alternatiflerle birlikte gerçek kazanç sağlayan ve sürdürülebilir projelerle buluşturuyoruz.

Hizmet verdiğimiz başlıca alanlar:

- Eğlence merkezi temalandırma
- Elektronik eğlence Sistemleri imalatı
- Elektronik eğlence sistemleri ithalatı
- Yedek parça satışı
- Elektronik eğlence makinelerinin periyodik bakımları, tamiratları ve kurulumları
- Mekanik eğlence makinelerinin periyodik bakımları, Tamirleri ve kurulumları
- Bowling sistemlerinin baştan sona kurulumu ve satış sonrası hizmetlerinin verilmesi
- Kartlı ödeme sistemlerinin devreye alınması, makine entegrasyonlarının yapılması, satış sonrası hizmetlerin yerine getirilmesi, müşteri taleplerine göre araştırma ve geliştirme yapılması, kartlı sistemler için kartların temin edilmesi.
- Redemption makinelerine yönelik kağıt biletlerini temin edilmesi, elektronik bilet entegrasyonunun yapılması
- Özellikle kreş ve ana okullarında kullanılan; çocukların gelişimini destekleyici, eğitici dokunmatik ve projeksiyonlu ünitelerin imalatı.
TEKLİF AL!