TR
/
ENG
Markalarımız
Turnike Sistemleri
TURNİKE JOMSAN
Eğlence Merkezleri için özel olarak dizayn edildi.

Bütün kartlı sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışır. Özel kaplaması sayesinde haberleşme sinyal kayıpları yaşanmaz.
Küçük çocukların turnike altından kaçak geçmelerini engelleyici tasarıma sahiptir.
Fotoselli kişi sayma özelliği mevcuttur.
Programlanabilir özelliklidir.
Motorludur.
Kolayca taşınabilir ve kurulur.
Yoğun çalışma ortamlarına elverişlidir.
Dış ortamdan (yağmur/aşırı sıcak) etkilenmez.
Bakımı oldukça basit ve masrafsızdır.
Etkileyici dış görünüme sahiptir.
Paslanmaz kollar ve orta gövde
3 Yıl garantilidir.

ENERJİ: 220 VAC 50/60 Hz Opsiyonel 110 VAC
GÜÇ TÜKETİMİ: Maximum 25 Watt Minimum 10 Watt
İNDİKATÖR: Led gösterge camı gövde yüzeyine sıfır olacak şekilde dizayn edilmiştir, sistemin geçiş kontrolünü ifade eder. Led gösterge tüm turnikelerinde standart olarak sunulmaktadır, ayrıca opsiyonel olarak isteğe bağlı farklı şekillerde üretilebilmektedir.
KONTROL: Geçilen yönde bir kuru kontak data çıkışı bulunmaktadır, Geçiş tetiklemesi için kuru kontak,12 VDC,24 VDC veya Çeşitli access kontrtol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolayca bağlanabilir. ayrıca yön seçimi son kullanıcılar tarafından kart üzerindeki dip switch'ler vasıtası ile kolayca ayarlanabilir, Elektrik kesintisinde turnike her iki yöne serbest geçişe izin verir, bu yasal bir mecburiyettir, müşteri yazılı ve resmi imzası olmadan aksi bir sistem opsiyonel olarak sunulmaz, ayrıca acil durumlar için (ör: yangın, deprem v s ) ekstra bir kontak girişi bulunmaktadır. Tüm selonoid ve led gösterge çıkışları uzun ömürlü yarı iletkendir, ayrıca kontrol kartı üzerinde geçiş izni algılandığını bildiren buzzer mevcuttur, istenildiğinde bu buzzer kart üzerindeki dip siwitch vasıtası ile devre dışı bırakılabilir.
ACİL DURUM: Turnike ana kart üzerinde acil durum kontak girişi mevcuttur, bu girişe yangın deprem gibi acil durum sistemlerine bağlanabilir. Böylelikle acil durum kontağı geldiğinde indikatörler yeşil olarak yanar ve turnike her iki yöne serbest geçiş konuma geçer.
Devamı
© 2014 Tüm Hakları Saklıdır. www.jomsan.com