TR
/
ENG

Şirket Profili

2014-03-17_17.33.02_3.jpg
Jomsan, uzun yıllar eğlence sektöründe teknik servis, proje satışı ve danışmanlığı konularında üst düzey görevlerde yöneticilik yaparak güçlü tecrübeler kazanan uzman bir kadro tarafından kuruldu.
Jomsan, sektöre farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı ve ihtiyaç duyulan konularda müşterilerine azami fayda sağlamayı kendine ilke edinmiştir.
İşin mutfağından gelmesi sebebiyle Jomsan; oyun merkezi yatırımcı ve operatörlerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayan ve hızlı çözümler sunarak, Türkiye'nin eğlence sektöründeki ilk çözüm ortağı firması olma ayrıcalığına erişmiştir.
 
Kuruluş amacı, müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermek olan Jomsan'nın, bu hizmetlerini aksatacak, maliyetlerini yükseltecek herhangi bir oyun merkezi işletmeciliği bulunmuyor.
Bu sayede önceliği her zaman müşterilerinde olacak ve sorumluluğunu aldığı her oyun makinesinin en iyi kondisyonda bulunmasını sağlayacaktır.
Felsefesi; uzman ellerde, memnun müşteri sayısını arttırmak ve hizmet yelpazesini genişletmek üzerine kurulu olan Jomsan'ın, eğlence sektörüne yepyeni bir soluk, bakış açısı ve çeşitlilik getireceğine yürekten inanıyoruz.
 
 
Hedef kitlemiz Turistik tesisler, Alışveriş Merkezleri, Oyun ve Eğlence Merkezleri, Bowling Salonları... kısaca eğlence elektroniğinin olduğu her yer.
Amacımız müşterilerimizi proje aşamasından itibaren yüksek kaliteli ve çok kazançlı yatırımlara yönlendirmek, satış sonrası hizmetleri sorunsuz verebilmektir. Sektördeki tüm yenilikleri takip eden, uygulamaya alan ve bunların fizibilitesini yapan Jomsan, aşağıdaki distribütörlükleri ve faaliyet alanlarıyla değerli müşterilerine hizmet vermektedir

Faaliyetlerimiz
 

  • Eğlence Oyun makineleri ve ekipmanlarının satışı
  • Oyun makineleri teknik yedek parça satışı
  • Eğlence merkezi makine bakım ve onarım hizmeti
  • Teknik danışmanlık hizmetleri
  • Proje danışmanlık hizmetleri
  • İşletme danışmanlık hizmetleri
  • Sektörel bilirkişi hizmetleri
  • Sektörel Ar-Ge hizmetleri
  • Kablosuz Debit Kart sistemleri satışı / kurulumu / teknik destek hizmetleri
  • Eğlence merkezleri için özel dizayn edilmiş akıllı geçiş sistemleri imalatı ve satışı
 
 
Ayrıntılarla biz ilgilenelim

Bırakın ayrıntılarla biz ilgilenelim. Siz projeyi gönderin biz tecrübelerimizi konuşturalım!
 
Yedek Parça Sipariş

SEGA, NAMCO, ANDAMIRO, ICE, SAM, LAI GAMES, RAW THRILLS, KALKOMAT,
WAHLAP, PAN AMUSEMENT, SACOA, MEMOPARK, IE PARK, GOSETTO, SAMMY,
GLOBAL VR, BAYTEK, BENCHMARK, BOB’S SPACE RACERS, FUN COMPANY, STERN markalarına ait her türlü yedek parça siparişleriniz yedek parçaları inceleyebilir yada formu doldurarak sizlere kolayca ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
 
Garantili Servis
Elektronik, Mekanik, Mekatronik, Bilgi İşlem branşlarında uzman deneyimli kadromuzla artık makineleriniz güvenli ellerde.
Deneyimli ve dinamik teknik kadromuzla Türkiye’nin her şehrindeki makinelerinize yerinde ve garantili servis sağlıyoruz!
En son teknoloji ile donatılmış, modern teknik laboratuarlarımızda; makinelerinize ait yazılımsal ve donanımsal problemler artık kâbusunuz olmasın.
Bırakın zorlu teknik işlerinizle biz ilgilenelim, siz de rahat bir nefes alın!
 
Teknik Destek

Sipariş vermeden önce mutlaka bizden fiyat alın!
Artık haftalarca, hatta aylarca yedek parça beklemeye son veriyoruz!
Yüzlerce farklı makineye ait binlerce yedek parça stoku ile hizmetinizdeyiz. Bir siparişiniz ile yedek parçanız aynı gün içerisinde sigortalı olarak işletmenize gönderiliyor.
Artık abartılı yedek parça fiyatlarına, bitmek bilmeyen beklemelere son veriyor, oyun merkezi operatörlerinin makinelerinin işler durumda kalmasını sağlıyoruz. Çünkü biz bu sektörde vaktin gerçekten nakit demek olduğunu çok iyi biliyoruz.© 2014 Tüm Hakları Saklıdır. www.jomsan.com