TR
/
ENG
Proje Danışmanlığı
Eğlence parkı kurmak istediğiniz alan için size en uygun oyunları seçip kurulumu gerçekleştiriyoruz. Anahtar teslim proje hizmeti veriyoruz.
7/24 Teknik Servis
Garantili Servis
Elektronik, Mekanik, Mekatronik, Bilgi İşlem branşlarında uzman deneyimli kadromuzla artık makineleriniz güvenli ellerde.
Deneyimli ve dinamik teknik kadromuzla Türkiye’nin her şehrindeki makinelerinize yerinde ve garantili servis sağlıyoruz!
En son teknoloji ile donatılmış, modern teknik laboratuarlarımızda; makinelerinize ait yazılımsal ve donanımsal problemler artık kâbusunuz olmasın.
Bırakın zorlu teknik işlerinizle biz ilgilenelim, siz de rahat bir nefes alın!
 
Teknik Destek
Sipariş vermeden önce mutlaka bizden fiyat alın!
Artık haftalarca, hatta aylarca yedek parça beklemeye son veriyoruz!
Yüzlerce farklı makineye ait binlerce yedek parça stoku ile hizmetinizdeyiz. Bir siparişiniz ile yedek parçanız aynı gün içerisinde sigortalı olarak işletmenize gönderiliyor.
Artık abartılı yedek parça fiyatlarına, bitmek bilmeyen beklemelere son veriyor, oyun merkezi operatörlerinin makinelerinin işler durumda kalmasını sağlıyoruz. Çünkü biz bu sektörde vaktin gerçekten nakit demek olduğunu çok iyi biliyoruz.

Yedek Parça Sipariş
SEGA, NAMCO, ANDAMIRO, ICE, SAM, LAI GAMES, RAW THRILLS, KALKOMAT,
WAHLAP, PAN AMUSEMENT, SACOA, MEMOPARK, IE PARK, GOSETTO, SAMMY,
GLOBAL VR, BAYTEK, BENCHMARK, BOB’S SPACE RACERS, FUN COMPANY, STERN markalarına ait her türlü yedek parça siparişleriniz yedek parçaları inceleyebilir yada formu doldurarak sizlere kolayca ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
 

Teknik Destek & Yedek Parça
Jomsan Elektronik Eğlence sistemleri olarak, tüm marka makineleriniz için  yedek parça desteği sağlıyoruz.
Gelişmiş yedek parça stoğuyla siz değerli müşterilerimize en kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti vermeye devam ediyoruz.
Siparişleriniz mevcut duruma göre aynı gün içinde kargolanır ve adresinize teslim edilir.

Markalarımız
© 2014 Tüm Hakları Saklıdır. www.jomsan.com